ZAPRASZAMY NA NASZE BOISKO PIŁKARSKIE!

Oferujemy Państwu boisko piłkarskie o wymiarach 20m x 40m, z nowoczesną sztuczną nawierzchnią certyfikowaną przez FIFA (włoska trawa football 60 XTR producenta RADICI Pietro Industries & Brands, długość włosa 6 cm, uzupełniona granulatem EPDM).

Nasze boisko nie boi się mrozów – ogrzewane jest promiennikami (niemieckiej firmy Schwank) z których ciepło jest przenoszone głównie przez promieniowanie podczerwone. System ten nie powoduje hałasu ani podmuchów powietrza (z korzyścią dla alergików – brak pylenia). Promieniowanie podczerwone powoduje komfortowy odbiór temperatury otoczenia nawet przy stosunkowo niskiej temperaturze (porównywalne z promieniowaniem słonecznym).

Powłoki translucentne najnowszej generacji, zapewniają odpowiednią widoczność nawet w pochmurny dzień i można cieszyć się z gry przy naturalnym świetle do późnych godzin popołudniowych, po zmroku gra jest możliwa przy profesjonalnym oświetleniu. Nasze boisko sprawdza się zarówno dla szkółek piłkarskich kształcących małych piłkarzy jak i w przypadku rekreacyjnej gry firm czy grupy znajomych.